КВІТКОВИЙ ГОРОСКОП (ЗНАКИ ЗОДІАКА)

Тирлич жовтий (1.01 - 10.01)

ОВЕН (21 березня - 20 квітня)
Овен - герань, троянди, піони, хризантема, гладіолуси, нарциси

Овни це поєднання пристрасті і ніжності, вони люблять усе красиве і витончене. Овнам, як і левам, потрібно дарувати букети царські. Усі квіти мають бути свіжі, великі і як на підбір. Колір не має значення, але головне букет має бути яскравим, а кольори насиченими. Якщо Ви хочете здивувати і підкорити Овна подаруєте їм букет з червоних і жовтих троянд, а якщо хочете зробити акцент на їх ніжності то це білий тюльпан з синім ірисом. Чоловіки цього знаку віддають перевагу гладіолусам і ірисам, але їх квітка це нарцис. Дівчата - Овни дуже люблять весну, весняні квіти це їх слабкість, але якщо Ви зібралися дарувати своїй коханій весну, то не забудьте що весняних квітів повинно бути багато. Овни люблять величезні білі або червоні троянди, дуже великі піони, тюльпани - "важких", темно-червоних тонів, у великих букетах. Величезні букети з гладіолусів і пишної тропічної хризантеми тільки вітаються. Ці яскраві дрібниці приводять Овнів у захват.

Чортополох (11.01 - 20.01)

ТЕЛЕЦЬ (21 квітня - 20 травня)
Телець - конвалія, бузок, троянда, мальва, орхідея, гладіолус, ірис, тюльпан

Тельці миролюбні і терплячі, в душі чутливі і сентиментальні, не люблять надмірностей, усе скромно, але із смаком. Квіти для Тельця це гармонія, з ними йому затишніше. Чоловіки -Тельці люблять великі красиві квіти, наприклад троянди, бажано червоних тонів, гладіолуси рожеві і червоні, можна у поєднанні з білими. Дівчата цього знаку з характером, упевнені в собі. Тому букет має бути ефектним, стильним, красивим. Ніяк не розпатланим, і без зайвих золотих бантів і інших надмірностей. Телець несподівано може зворушитися від дрібних світлих кольорів - пролісків, незабудок, конвалій. Велика біла хризантема теж може бути в її смаку, але будьте обережні - у усіх смаки різні!

Безсмертник (21.01 - 31.01)

БЛИЗНЮКИ (21 травня - 21 червня)
Близнюки - орхідея, троянда,антуриум, маки, нарциси,фрезии, мімоза

Повітряний знак, найзагадковіший знак. Близнюки люблять в усьому досконалість, квіти для близнюка це його характер, почуття і душа. Близнюки характеризуються  своєю закоханістю, вони усі закохуються з першого погляду. Якщо це чоловік - близнюк, то йому слід піднести в подарунок квіти, що підкреслюють його силу характеру, це і гладіолус, і іриси, а також нарциси. Жінка - близнюк це диво, вона дуже пристрасна і сильна натура, їм підійде розкішний букет яскраво-червоних троянд, або букет з екзотичних кольорів: наприклад біло - рожевим антуріумом із зеленою хризантемою( сантіні), стреліциї. Але також не забуваємо про те, що під сильним характером, який ми бачимо, є ніжна і чуйна душа, яка відкрита тільки близьким людям. Тому якщо добре придивитися до близнюка і подарувати йому букет піонів, конвалій, або букет з червоних маків, він Вам буде дуже вдячним і щасливим.

Омела (1.02 - 10.02)

РАК (22 червня - 22 липня)
Рак -іриси, дельфиниум, лілія, біла троянда, герань, калли, бузок

Водяний знак, характерні риси Раку це дбайливість і таємничість. В відмінності від інших знаків їм підійдуть в подарунок будь-які квіти, головна умова це мають бути білі квіти: біла троянда, білі іриси, тюльпани, або букет в ніжних, світлих тонах. Це люди з трохи холодним характером і вони віддають перевагу класичним букетам. Чим простіше букет, тим краще. Кольорова гамма в основному: біла, срібляста, синя, ясно-блакитна, іноді бежеві відтінки. Тому в букет для Раків можна включити будь-які білі квіти. Особливо хороші будуть лілії. Жінка, народжена під цим знаком, дуже ретельно підходить до оформлення букета. Для жінки - раку, це мають бути якісні, красиві і свіжі квіти. Іноді вони віддають перевагу додатковим аксесуарам на квітах у вигляді серця, це їх символ.

Беладонна (11.02 - 19.02)

ЛЕВ (23 липня - 23 серпня)
Лев - конвалія, орхідея, гладіолус, тюльпани, айстромерия

Вогняний знак. Характерні риси: відданість, щедрість. Леви, а швидше левиці віддають перевагу свіжим, великим і одина в одну квітку. Приміром, метрова, велика троянда, складена бутон до бутона, пов'язана декоративною ниткою - це і просто і стильно і із смаком, як люблять леви. Усі квіти мають бути свіжі, великі і як на підбір. Також лев як цар звірів і знаків буде в захопленні від величезного, пишного букета або величезної настільної композиції, головне, що б там були його улюблені квіти: гладіолус, велика троянда, хризантема і тюльпани. Що стосується колірної гамми те леви віддають перевагу яскраво-червоним, помаранчевим,жовтим квітам, які асоціюються з багатством і золотом.

Мімоза (20.02 - 28.02)

ДІВА (24 серпня - 23 вересня)
Діва - гіацинт, троянда, гвоздика, ромашки,гербера, айстра, хризантема

Земний знак, характерна риса практичність, надійність і чесність. Діви це дуже красивий і цікавий знак, саме так вони і проявляють себе в житті, що стосується кольорів, то вони віддають перевагу квітам яскравих кольорів, але якщо Ви їх порадуєте композицією зі свіжих квітів вони будуть Вам дуже вдячні. Букет для діви має бути класичним, вишуканим і дорогим, діва завжди знає усьому ціну, хоча і не любить дорогих подарунків. Букеткрасивий але без надмірностей, це те що потрібне діві. Кольорова гамма це білі квіти(хризантема) і квіти із зеленим відтінком. Діви люблять екзотичні квіти(орхідеї, стрелиция, амарилиус) і в той же час і найпростіші, частіше польові квіти.

Мак (1.03 - 10.03)

ТЕРЕЗИ(24 вересня - 23 жовтня)
ТЕРЕЗИ- эустома, троянди, орхідеї, гладіолуси, фрезії, молюцелла, айстромерія Повітряний знак. Терези це елегантність, дипломатичність, романтичність. Якщо Ви вирішили підкорити дівчину Терези, то подаруєте їй троянди у будь-якому вигляді і в будь-якій кількості. Дівчата зі знаком Терези віддають перевагу ніжним забарвленням кольорів: біло - рожеві, ясно - бузкові, яскраво - червоно - рожеві. Якщо Ви вирішили зробити пропозицію руки і серця, або сказати про свою любов, єдинийВаш вибір піднести яскраво-червоні або червоні троянди, дівчина усе зрозуміє з першого погляду, і "Так" можна вважати вже у вашій кишені. Терези люблять красиві і вишукані квіти. Для чоловіка цього знаку краще піднести неординарну композицію, вона не залишить його байдужим.

Лілея (11.03 - 20.03)

СКОРПІОН (24 жовтня - 22 листопада)
Скорпіонові - нарцис, стреліция, гвоздики, хризантема, бамбук

Водняний знак, скорпіон характеризується цілеспрямованістю, чуттєвістю. Скорпіон - багатозначний знак і символ, що поєднує іноді не зовсім сумісні речі, тому подарунок для скорпіона повинен символізувати динамізм і оптимізм. Наприклад, це може бути настільна композиція з квітів у формі піраміди або букет форми каскаду. Скорпіони це знаки що символізують сексуальність і ніжність, але в тойже час вони віддають перевагу яскравим кольорам, наприклад жовті і криваво-червоні троянди, які дуже добре виглядатимуть разом, або махрова жовта хризантема. Також для них дуже важливий процес вручення подарунка, якщо це буде доставка квітів додому з віршами з вуст кур'єра, скорпіон буде в захопленні і Ваш подарунок назавжди залишиться в його серці.

Наперстянка (21.03 - 31.03)

СТРІЛЕЦЬ (23 листопада - 21 грудня)
Стрільцю -нарциси,тюльпани,фрезія, мімоза, піони, хризантема

Вогняний знак, основні риси вдачі прямолінійність, оптимізм, азартність. Стрілець віддає перевагу холодним відтінкам кольорів: сині, блакитні, фіолетові квіти. Якщо це дівчина Стрілець, то пам'ятаєте що перед Вами дівчина весна, вона любить усі весняні квіти: крокуси, гіацинти, тюльпани, нарциси, фрезія, мімоза. Але знак стрільця осінній, тому усі стрільці без виключення також люблять царицю осені - хризантему. Стрілець - чоловік знак бурхливий і в теж час філософський, якщо Ви хочете його вразити букетом квітів, то букет має бути яскравим, екстравагантним. У букеті бажано використовувати натуральні матеріали для прикраси і декорування: кору дерева, джут, рисовий папір.

Магнолія (1.04 - 10.04)

КОЗЕРОГ (22 грудня - 20 січня)
Козерогові - орхідея, мак, кущові гвоздики, жасмін, хризантема

Яскраво виражений земний знак. Характерні риси: працьовитість, амбітність, стриманість.  Козероги віддають перевагу світлим тонам: білі і жовті, строкаті, ніжні тюльпани, білі і білі з рожевим гвоздики і хризантема. Жінки-козероги поза модою. Якнайкраще їм підходять спокійні букети, без яскравих сплесків. Козероги чоловіки стримані у своєму виборі, вони віддають перевагу класиці, наприклад бордові троянди, або гладіолуси.

Гортензія (11.04 - 20.04)

ВОДОЛІЙ (21 січня - 20 лютого)
Водолій - лілія, нарцис, орхідеї, протея, калли, стреліція Повітряний знак, характерні риси: далекоглядність, незалежність, нестандартність в рішеннях. Жінки і чоловіки цього знаку віддають перевагу нарцисам, ліліям, а також екзотичним квітам. Букет для Водолія має бути яскравим і неповторним, для оформлення підійде екзотика: наприклад, стреліція, протея, калли оригінальних забарвлень. Жінки цього знаку віддають перевагу весняним квітам, чоловікам підійдуть копмозиції з екзотичних квітів.Цікаво буде виглядати букет в якому поєднуються весняні квіти і екзотика. Приміром - червоний антуріум,нарцис, і стреліція, плюс декоративна зелень, усе це для чоловіка. Для дівчини рожеві тюльпани, білі нарциси, і біло - рожевий антуріум.

Жоржина (21.04 - 30.04)

РИБИ (21 лютого - 20 березня)
Рибам - фрезія, білий тюльпан, орхідея, айстромерия, нарцис, бузок
 
Водяний знак, Риби це люди із зворушливою душею. Характерні риси: добре розвинена інтуїція, співчуття, почуття гумору. Жінки мрійливі і трохи меланхолійні, їм близькі холодні водні кольори: фіолетовий, синюватий і сталевий. Для них не важливі модні тенденції, тому композиція з кольорів, призначена для Риб, має бути скромною, але, підібрана з великим смаком. Наприклад, вони дуже люблять білі квіти. Догодити Рибам в принципі нескладно: подаруєте, наприклад, конвалії взимку: сьогодні це можливо, отримавши такий букет Рибка буде щаслива. Чоловікам цього знаку слід дарувати букети з білим ірисом або нарцисами, якщо таких квітів немає в наявності, то можна піднести в подарунок що поєднує червоні і білі гладіолуси, або троянди, вони у чоловіків завжди в шані.

Rambler's Top100
сайт сделан компанией создание интернет сайтов