Букети від щирого серця

Чоловічі букети
Чоловічі букети
Букети
- найкращий подарунок. У прадавні часи люди дарували один одному квіти, як знак уваги любові й відданості. Квіткові композиції були невід’ємними супутниками гучних свят. І сьогодні букети квітів вважаються неперевершеними подарунками з будь-якого приводу.

А чи знаєте Ви, що ж значить це дивне слово "букет", і звідки з'явився цей чарівний спосіб складання композицій із квітів? Слово "букет" у перекладі із французької мови - це красиво зібрана група квітів. Сьогодні під букетом ми маємо на увазі гарну й гармонічну комбінацію зрізаних квітів, декоративно-листяних рослин, поміщених у вази або вазони.

У різний час і в різних кінцях світу до букетів було своє, особливе ставлення. Перші згадування про букети квітів ставляться до часів Прадавньої Японії. Саме там народилося мистецтво складання букетів - ікебана. А вже із цієї східної манери виросла сучасна флористика. В Індії вважалося, що квіти створені

Жіночі букети
Жіночі букети

спеціально для того, щоб радувати й дивувати улюблених, виражати свої світлі й ніжні почуття й емоції. Але для такого дарунка коханим підходять тільки особливі рослини, вирощені своїми руками у власному саду, а куплені букети для цього не підходять.

У Прадавній Русі, Греції й Римі становити букети минулого не прийняте. З рослин плели вінки й створювали гірлянди, якими вже й прикрашали свої житла й одяг. До речі, традицію із квітковими гірляндами донині зберегли індуси. Особливо почесних гостей вони дотепер зустрічають із квітами, якими прикрашають тих, хто прийшов до них у будинок.

Дитячі букети
Дитячі букети
Розквіт європейської квіткової моди припадає на XIV-XV століття. І вже звідти букети почали свій тріумфальний хід по миру. Споконвічно укладачі букетів при створенні квіткових композицій не дотримувалися особливих правил і принципів. Вони просто ставили букети у вази. А перші правила флористики з'явилися чотири століття назад у Франції. Французькі флористи того часу рекомендували прикрашати букети мереживами й бусинами, відрізати бутони й наколювати їх на дріт, а також - поливати їхніми ароматичними маслами й парфумами. Крім того, французи як вогню боялися жовтих квітів, уважаючи їх символами розлуки або ненависті. Букети складалися в такий спосіб. У середину ставилися квіти одному розцвічення, а по колах виставляли рослини інших тонів. Отриманий букет обрамляли мереживами й вставляли у вазу.

Солодкі букети
Солодкі букети

Від Франції естафету по складанню букетів перейняли англійці. Саме вони в 1900 році відмовилися від манери відрізати квіти від стебел і забрали з аранжування мереживні стрічки й замінили їхніми листами й стеблами. А сьогодні подарувати букет - це спосіб виразити свої почуття. Квіти допомагають робити відносини між людьми більш теплими й ніжними. Усі свята: дні народження, ювілеї, весілля, не проходять без цих чудових супутників святкувань. Тим більше, що сьогодні так легко придбати гарний і свіжий букет.

Купити букет можна швидко й легко в Інтернет магазині «Квіти від Марічки». Різноманітний асортименти й зручний каталог допоможуть у виборі необхідного букета. Гарні букети, створені руками наших професійних флористів, зможуть стати відмінним подарунком для будь-якої людини й з будь-якого приводу.

Букети - це символ краси й любові, легкості й веселощів, придбання яких тепер не приносить жодних хвилювань. Компанія «Квіти від Марічки» подбає про те, щоб Ваш квітковий подарунок був невимовно гарним, а його доставка пройшла точно за вказаною адресою і вчасно.

Rambler's Top100
сайт сделан компанией создание интернет сайтов
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення